Peckott Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

452

Peckott Bratislava

Peckott BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Peckott v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Peckott Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Peckott, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Peckott Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Peckott Bratislava.

Predajne Peckott Bratislava

Módna spoločnosť Peckott prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Peckott v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Peckott sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Peckott sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Peckott Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Peckott v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Peckott Bratislava.

Mapa Peckott Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Peckott Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Peckott ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Peckott Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Peckott Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Peckott Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Peckott sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Peckott Bratislava

Peckott BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Peckott, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Peckott Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Peckott Bratislava.

Obchodné oddelenie Peckott Bratislava

Reklamácie Peckott Bratislava

Vedúci predajne Peckott Bratislava

Leták Peckott Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Peckott? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Peckott Bratislava.

Ako a kde získať leták Peckott Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Peckott je návšteva ľubovoľnej predajne Peckott Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Peckott Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Peckott Bratislava?
V najnovšom letáku Peckott Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Peckott. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Peckott Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Peckott? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Peckott v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Peckott Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Peckott Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Peckott Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Peckott.

Hodnotenie a recenzie Peckott Bratislava

Máte na Peckott Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Peckott a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Peckott Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár