Pelikan Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

385

Pelikan Bratislava

Pelikan BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pelikan v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pelikan Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pelikan, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pelikan Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pelikan Bratislava.

Predajne Pelikan Bratislava

Módna spoločnosť Pelikan prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pelikan v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pelikan sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pelikan sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pelikan Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pelikan v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pelikan Bratislava.

Mapa Pelikan Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pelikan Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pelikan ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pelikan Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pelikan Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pelikan Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pelikan sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pelikan Bratislava

Pelikan BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pelikan, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pelikan Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pelikan Bratislava.

Obchodné oddelenie Pelikan Bratislava

Reklamácie Pelikan Bratislava

Vedúci predajne Pelikan Bratislava

Leták Pelikan Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pelikan? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pelikan Bratislava.

Ako a kde získať leták Pelikan Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pelikan je návšteva ľubovoľnej predajne Pelikan Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pelikan Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pelikan Bratislava?
V najnovšom letáku Pelikan Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pelikan. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pelikan Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pelikan? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pelikan v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pelikan Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pelikan Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pelikan Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pelikan.

Hodnotenie a recenzie Pelikan Bratislava

Máte na Pelikan Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pelikan a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pelikan Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár