Pelo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

260

Pelo Bratislava

Pelo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Pelo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Pelo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Pelo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Pelo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Pelo Bratislava.

Predajne Pelo Bratislava

Módna spoločnosť Pelo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Pelo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Pelo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Pelo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Pelo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Pelo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Pelo Bratislava.

Mapa Pelo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Pelo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Pelo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Pelo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Pelo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Pelo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Pelo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Pelo Bratislava

Pelo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Pelo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Pelo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Pelo Bratislava.

Obchodné oddelenie Pelo Bratislava

Reklamácie Pelo Bratislava

Vedúci predajne Pelo Bratislava

Leták Pelo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Pelo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Pelo Bratislava.

Ako a kde získať leták Pelo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Pelo je návšteva ľubovoľnej predajne Pelo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Pelo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Pelo Bratislava?
V najnovšom letáku Pelo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Pelo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Pelo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Pelo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Pelo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Pelo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Pelo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Pelo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Pelo.

Hodnotenie a recenzie Pelo Bratislava

Máte na Pelo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Pelo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Pelo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár