Brax Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

179

Brax Košice

Brax KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Brax v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Brax Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Brax, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Brax Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Brax Košice.

Predajne Brax Košice

Módna spoločnosť Brax prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Brax v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Brax sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Brax sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Brax Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Brax v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Brax Košice.

Mapa Brax Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Brax Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Brax ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Brax Košice

Ak plánujete návštevu predajne Brax Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Brax Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Brax sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Brax Košice

Brax KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Brax, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Brax Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Brax Košice.

Obchodné oddelenie Brax Košice

Reklamácie Brax Košice

Vedúci predajne Brax Košice

Leták Brax Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Brax? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Brax Košice.

Ako a kde získať leták Brax Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Brax je návšteva ľubovoľnej predajne Brax Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Brax Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Brax Košice?
V najnovšom letáku Brax Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Brax. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Brax Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Brax? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Brax v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Brax Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Brax Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Brax Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Brax.

Hodnotenie a recenzie Brax Košice

Máte na Brax Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Brax a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Brax Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár