Bridgedale Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

197

Bridgedale Košice

Bridgedale KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bridgedale v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bridgedale Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bridgedale, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bridgedale Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bridgedale Košice.

Predajne Bridgedale Košice

Módna spoločnosť Bridgedale prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bridgedale v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bridgedale sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bridgedale sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bridgedale Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bridgedale v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bridgedale Košice.

Mapa Bridgedale Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bridgedale Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bridgedale ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bridgedale Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bridgedale Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bridgedale Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bridgedale sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bridgedale Košice

Bridgedale KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bridgedale, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bridgedale Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bridgedale Košice.

Obchodné oddelenie Bridgedale Košice

Reklamácie Bridgedale Košice

Vedúci predajne Bridgedale Košice

Leták Bridgedale Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bridgedale? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bridgedale Košice.

Ako a kde získať leták Bridgedale Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bridgedale je návšteva ľubovoľnej predajne Bridgedale Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bridgedale Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bridgedale Košice?
V najnovšom letáku Bridgedale Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bridgedale. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bridgedale Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bridgedale? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bridgedale v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bridgedale Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bridgedale Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bridgedale Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bridgedale.

Hodnotenie a recenzie Bridgedale Košice

Máte na Bridgedale Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bridgedale a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bridgedale Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár